Sluneční bohyně

1 255 Kč / ks
Skladem

Svobodně miluji, svobodně žiji, svobodně jsem milovaná.

To je moto ženy, která načerpala energii směsi s názvem Sluneční bohyně.

Kategorie: Sluneční esence

Sluneční bohyně je žena, která si jde svou cestou. Je nebojácná. Projevuje sebe sama naplno a autenticky. Nemá už potřebu skrývat se za jakékoliv hry a masky. Může se ukázat ve své plné síle. Je se svojí životní silou spojená.

Může si dovolit být měkká, laskavá i poddajná, protože přitom neztrácí sebe sama, ani nezapomíná na své potřeby kvůli potřebám druhých. Jen druhé chápe a umí přijmout takové, jací jsou. Nepřebírá však zodpovědnost za to, co není její.

Tím, že žije sebe sama v radosti, lehkosti a pravdě, je přitažlivou a inspirující pro ostatní ženy i muže.

Umí být i zranitelná, protože ví, jak zahojit své rány, a také proto, že ví, že jen skutečná blízkost může přinést vztahům hloubku.

Je to žena velmi moudrá, která si však nepotrpí na poučování druhých, ani nemá potřebu vypadat vážně a seriózně. Je důvěryhodná ve své opravdovosti a nespoutanosti. Sexualita je její mocnou součástí, kterou umí projevit a prožít naplno a po svém.

Sluneční bohyně je směs čtyř Slunečních esencí, která podporuje ženy v tom být samy sebou svým originálním způsobem ve své plné síle.

Nedoporučuji směs užívat jako úplně první esence, které použijete. Kromě toho, že je úžasná, může být i dost náročná. Bude vám otevírat oči v situacích, kdy necháváte překračovat svoje hranice a akceptujete věci, které vám  škodí. Bude vás "nutit" k tomu udělat si pořádek ve vašich vztazích.

Účinky směsi Sluneční bohyně: 

  • propojení se svou životní silou 
  • intenzivnější vnímání vlastní sexuality
  • přijetí své výjimečnosti a způsobu prožívání své podoby ženství
  • přijetí své jemnosti, laskavosti a zranitelnosti
  • otevření se pro milující a respektující partnerství s mužem
  • otevření se sesterství, tj. hluboké lásce mezi ženami jako nejbližšími přítelkyněmi. Pochopení, že ve své opravdovosti jsme každá jedinečná a není v čem si konkurovat s druhou ženou. Naopak se můžeme podporovat a díky této podpoře růst.

Další informace: 

Jak esenci užívat

Objem: 50 ml

Složení: voda, hruškový destilát, vibrační výtažky z květů rostlin. Alkohol je tu pro konzervaci. 

Nejedná se o aromaterapii, ale o směs květových esencí s výše uvedenými účinky.

Ať Vám slouží k maximálnímu užitku jemně a v harmonii s Vaším nejvyšším dobrem.

Bára Zumotová

 

 

Zkušenost se směsí Sluneční bohyně:

Dobrý den, Báro,

děkuji opět za rychlé odeslání esencí, těším se, co hvozdík přinese

Dlouho jsem Vám nenapsala žádnou zpětnou vazbu, a tak třeba Vás potěším, tak, jako já se umím potěšit Vašimi esencemi, však Vy víte


Po delší době jsem asi před měsícem vytáhla sluneční bohyni, a protože už sluneční esence poměrně dobře znám, krásně jsem mohla pozorovat, která z nich ve sluneční bohyni obsažená, se mnou zrovna pracuje:-)

Nejdřív to bylo dětství a postoje, které se mi ukázaly - kde, v jaké oblasti se braním dospět a chovám se a stále bych chtěla zůstat dítě - tak v tom má prsty zajisté mák:-)

Pak jsem řešila nějaké pracovní záležitosti a projevila se potřeba a odvaha jít svojí vlastní cestou - obdobnou úlevu jsem pociťovala při užívání modřínu - takže hádám, že i ten je ve sluneční bohyni obsažen

Další složkou esence bych tipla růži, protože přišla velká chuť o sebe pečovat jako o ženu - nalakovat si nehty (nelakuji si nehty již mnoho let), zajít na masáž, ke kadeřnici,... zkrátka žensky se opečovat.

A do třetice všeho dobrého:
Dlouhodobě jsem bez partnera, a tak třešničkou na dortu užívání byly sny o životě v páru, které začaly ke konci užívání přicházet - prožitky blízkosti mužské energie - krásné prolínání ženské a mužské složky - dokonalá souhra a láska mezi vnitřním mužem a vnitřní ženou Ach! Tak moc mi blízkost těchto dvou energií chyběla!!!

A tak opět moc děkuji, je to nááádhera moci vše takto prožít

Přeji Vám krásné dny, Báro, a jako vždy připojuji přání, ať se Vám daří!

S díky
Lenka

 

Zkušenost se směsí Sluneční bohyně:

Zdravím Báro, to je síla-sluneční bohyně.

Chvílemi pluju na obláčku ženské síly, jemnosti.. obdivovaná a milovaná a chvílema mám slušné léčivé a čistící propady..

V té pro mne příjemnější fázi mne napadla báseň. 

I když některé části jsou náročnější-díky, přijdu si fakt hodně žensky v plynutí, jemnosti, pravdivosti.. K.

 

BOHYNĚ BOHYNÍ

Bohyně všech bohyní-
se neschovává za skříní.
Vyráží do světa-
jako Halleyova kometa.
Sama ve své síle-
těžko minout cíle.