Esence z violky vonné

595 Kč / ks
Skladem

Fialka v sobě nese energii kosmické lásky, prožitek jednoty a spojení s celým vesmírem. Pomáhá nám otevřít se důvěře v život, ve vesmír, v sebe. Můžeme procítit ve svém srdci, že je vše v pořádku, o vše je postaráno a my se můžeme uvolnit a nechat věci plynout.

Dává nám prožít, že všechno, co hledáme, už v sobě máme. Úporná snaha a úsilí není potřeba. Dokonalost je ve všem okolo nás i v nás.

Kategorie: Sluneční esence

Fialky mě zaujaly už o rok dříve, ale až v roce 2021 přišel ten správný čas. Průběh jejich vzniku byl jiný než u všech předchozích esencí, kdy jsem si jejich účinky zjišťovala v průběhu tvorby samotné esence. Fialka se ohlásila už noc předtím a informace o jejím významu a účincích se do mě doslova vlily najednou během několika minut. 

Fialka mě překvapila silou své lásky. Až mi to téměř vyráželo dech a tlačilo na srdci. Současně bylo velmi krásné a dojemné vnímat jakou kosmickou (všeobjímající a všeprostupující) lásku v sobě nese.
 
Viděla jsem, jak propojuje s duchovními světy, ne však prostřednictvím mysli, ale skrze srdce! Ne nějaké ezo-létání na obláčcích iluzí, ale skutečné procítění jednoty a napojení se na božskou podstatu v nás. Celý příběh vzniku esence.

Vlastnosti fialky:

Fialku můžete vnímat všemi smysly. Je nádherná na pohled, jemná na dotek, nádherně voní, skvěle chutná a možná si i můžete poslechnout její vlastní píseň, když se hodně ztišíte.

Její fialková barva jasně odkazuje k duchovním oblastem. Fialová barva je přiřazena 7. čakře. Já osobně jsem fialku vnímala až na ní, tedy nad hlavou, kde prý máme energetické centrum s krásným názvem Hvězda duše.

Výrazný je žlutooranžový střed květu, který souvisí s poselstvím, že to důležité prožíváme srdcem. Fialka propojuje naše srdce s celým vesmírem, s naší božskou podstatou a pomáhá nám prožít absolutní jednotu se vším, co je kolem nás.

Květ fialky jakoby ukazoval: "Rozevři se, otevři svoje srdce a najdeš to, co pořád hledáš. Poklad, svůj střed, svoje spojení s Bohem (Vesmírem). Nemusíš pro to dělat vůbec nic."

Listy fialek mívají tvar srdíčka.

Velmi zajímavý je způsob rozmnožování. Kromě odnoží jí s rozrůstáním se pomáhají mravenci. Její semena totiž mají chutný obal, který mravence láká, a ti je přenášejí na nová místa, kde se fialky mohou rozrůst.

Fialka má široké využití v bylinkářství. Dokonce obsahuje kyselinu salicylovou, což je účinná látka acylpyrinu. 

Účinky esence z fialky: 

  • procítění energie všeobjímající kosmické lásky a propojení v jednotě s celým vesmírem. Můžeme vnímat, jak jsme součástí světa a jsme ve spojení s každou bytostí v něm. Ať už jsou to lidé, rostliny, zvířata nebo minerály.
  • produchovnění skrze naše vlastní srdce, kdy můžeme vnímat univerzální energii lásky v její plné, čisté, ryzí podobě na maximum.
  • rozvzpomenutí se na propojení s naším hvězdným domovem.
  • propojuje s prožitkem boží podstaty v nás samotných.
  • podporuje přímé spojení ze Země do Nebe (Vesmíru) a uvědomění, že nepotřebujeme žádného prostředníka.
  • nese v sobě energii blaženosti, kterou můžeme prožívat, když se uvolníme a otevřeme důvěře v život, v sebe, ve vědomí, že je o nás postaráno a my můžeme opustit křečovité usilování a plynout s proudem života.
  • dává pochopit, že vše je v naprostém pořádku právě tady a teď.
  • pomáhá odpoutat se od vnějšího ruchu světa či našich myšlenek a zaměřit se do svého středu, kde je klid a blaženost.

Další informace: 

Zkušenosti lidí s používáním esence z fialky

Příběh vzniku esence z fialky

Jak esenci užívat

Objem: 50 ml

Složení: voda, hruškový destilát, vibrační výtažek z fialky. Alkohol je tu pro konzervaci. 

Nejedná se o aromaterapii, ale o květovou esenci s výše uvedenými účinky.

Ať Vám esence slouží k maximálnímu užitku jemně a v harmonii s Vaším nejvyšším dobrem.

Bára Zumotová

Jak ještě podpořit účinky Slunečních esencí

Sluneční esence - jejich účinky a propojenost

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení