Esence z violky vonné

595 Kč / ks
Skladem

Fialka v sobě nese energii kosmické lásky, prožitek jednoty a spojení s celým vesmírem. Pomáhá nám otevřít se důvěře v život, ve vesmír, v sebe. Můžeme procítit ve svém srdci, že je vše v pořádku, o vše je postaráno a my se můžeme uvolnit a nechat věci plynout.

Dává nám prožít, že všechno, co hledáme, už v sobě máme. Úporná snaha a úsilí není potřeba. Dokonalost je ve všem okolo nás i v nás.

Kategorie: Sluneční esence

Fialky mě zaujaly už o rok dříve, ale až v roce 2021 přišel ten správný čas. Průběh jejich vzniku byl jiný než u všech předchozích esencí, kdy jsem si jejich účinky zjišťovala v průběhu tvorby samotné esence. Fialka se ohlásila už noc předtím a informace o jejím významu a účincích se do mě doslova vlily najednou během několika minut. 

Fialka mě překvapila silou své lásky. Až mi to téměř vyráželo dech a tlačilo na srdci. Současně bylo velmi krásné a dojemné vnímat jakou kosmickou (všeobjímající a všeprostupující) lásku v sobě nese.
 
Viděla jsem, jak propojuje s duchovními světy, ne však prostřednictvím mysli, ale skrze srdce! Ne nějaké ezo-létání na obláčcích iluzí, ale skutečné procítění jednoty a napojení se na božskou podstatu v nás. Celý příběh vzniku esence.

Vlastnosti fialky:

Fialku můžete vnímat všemi smysly. Je nádherná na pohled, jemná na dotek, nádherně voní, skvěle chutná a možná si i můžete poslechnout její vlastní píseň, když se hodně ztišíte.

Její fialková barva jasně odkazuje k duchovním oblastem. Fialová barva je přiřazena 7. čakře. Já osobně jsem fialku vnímala až na ní, tedy nad hlavou, kde prý máme energetické centrum s krásným názvem Hvězda duše.

Výrazný je žlutooranžový střed květu, který souvisí s poselstvím, že to důležité prožíváme srdcem. Fialka propojuje naše srdce s celým vesmírem, s naší božskou podstatou a pomáhá nám prožít absolutní jednotu se vším, co je kolem nás.

Květ fialky jakoby ukazoval: "Rozevři se, otevři svoje srdce a najdeš to, co pořád hledáš. Poklad, svůj střed, svoje spojení s Bohem (Vesmírem). Nemusíš pro to dělat vůbec nic."

Listy fialek mívají tvar srdíčka.

Velmi zajímavý je způsob rozmnožování. Kromě odnoží jí s rozrůstáním se pomáhají mravenci. Její semena totiž mají chutný obal, který mravence láká, a ti je přenášejí na nová místa, kde se fialky mohou rozrůst.

Fialka má široké využití v bylinkářství. Dokonce obsahuje kyselinu salicylovou, což je účinná látka acylpyrinu. 

Účinky esence z fialky: 

  • procítění energie všeobjímající kosmické lásky a propojení v jednotě s celým vesmírem. Můžeme vnímat, jak jsme součástí světa a jsme ve spojení s každou bytostí v něm. Ať už jsou to lidé, rostliny, zvířata nebo minerály.
  • produchovnění skrze naše vlastní srdce, kdy můžeme vnímat univerzální energii lásky v její plné, čisté, ryzí podobě na maximum.
  • rozvzpomenutí se na propojení s naším hvězdným domovem.
  • propojuje s prožitkem boží podstaty v nás samotných.
  • podporuje přímé spojení ze Země do Nebe (Vesmíru) a uvědomění, že nepotřebujeme žádného prostředníka.
  • nese v sobě energii blaženosti, kterou můžeme prožívat, když se uvolníme a otevřeme důvěře v život, v sebe, ve vědomí, že je o nás postaráno a my můžeme opustit křečovité usilování a plynout s proudem života.
  • dává pochopit, že vše je v naprostém pořádku právě tady a teď.
  • pomáhá odpoutat se od vnějšího ruchu světa či našich myšlenek a zaměřit se do svého středu, kde je klid a blaženost.

Další informace: 

Zkušenosti lidí s používáním esence z fialky

Příběh vzniku esence z fialky

Jak esenci užívat

Objem: 50 ml

Složení: voda, hruškový destilát, vibrační výtažek z fialky. Alkohol je tu pro konzervaci. 

Nejedná se o aromaterapii, ale o květovou esenci s výše uvedenými účinky.

Ať Vám esence slouží k maximálnímu užitku jemně a v harmonii s Vaším nejvyšším dobrem.

Bára Zumotová

Jak ještě podpořit účinky Slunečních esencí

Sluneční esence - jejich účinky a propojenost