Esence z růže šípkové

595 Kč / ks
Skladem
Růže je podporou všem ženám na cestě k jejich jemnosti, křehkosti a ženskosti a mužům na cestě k milování žen.

Růže je esencí ženskosti. Podporuje ženu v silné, ženské energii, aby mohla být milovanou a milující ženou v partnerství. Stát se láskou.

Kategorie: Sluneční esence

Skutečná obroda ženství teprve začala a povede k jemnosti, laskavosti a měkkosti žen.

Od uhoněných služek k milujícím královnám, které nikomu neslouží a nikdo nemusí posluhovat jim...

Vlastnosti růže:

Když se podíváte na růži, uvidíte jemnost, křehkost, něžnost a krásu. Když promnete v prstech okvětní lístky, ucítíte jemnou sladkou vůni. Možná vám ukápne i kapička krve, když budete neopatrní a zavadíte o trn. 

Když půjdete blíž, všimnete si, že jednotlivé okvětní lístky mají dokonalý tvar srdíčka. Uprostřed květu stojí korunka z tyčinek a i samotné poupě je zabalené tak, že vypadá jako malá, rodící se princezna.

Specifický je i reprodukční systém růže. Přes jednotlivé generace se z 80% přenáší mateřské geny a jen z 20% otcovské.

Účinky esence z růže:

Růže je dokonalou esencí ženskosti. Je to královna. 

Všechny ženy mohou být královnami svých životů. Potřebují však uzdravit svá zranění. 

Ta jsou uložena ve dvou základních úrovních. 

V jejích osobních životních příbězích, které zažila jako malá dívenka, mladá dívka, dospělá žena a matka.

V příběhu ženy jako takové. Ženy, která byla natolik zostuzena a zotročena působením církve, že ztratila kontakt se svojí zdravou, živou a vášnivou podstatou. V minulosti tak měla jen omezenou volbu - stát se nedotčenou, svatou matkou nebo odmítanou, špinavou prostitutkou. Jiné možnosti po staletí neexistovaly. Spolu s tím byl zotročen i muž, protože muž přirozeně touží po spojení se ženou. Jestliže je sexuální, živá žena označena za špatnou, pak i muž po ní toužící je špatný. Tento proces způsobil zotročení pohlaví, které zasahovalo do našich životů po staletí.

Esence z růže vstupuje do obou těchto rovin a vytahuje na světlo všechny potlačené emoce a umožňuje nám s nimi pracovat. Začít je vnímat, vidět, přijímat a propouštět, abychom ve výsledku mohli být blíže sami sobě, své zdravé podstatě a mohli vstoupit do vztahu s druhým pohlavím očištěni od strachu, že budeme znovu zraněni.

Klíčovým slovem pro růži je zranitelnost.

Když se bojíme být zranitelní, stavíme okolo sebe hradby, nasazujeme si brnění a snažíme se držet si druhé v bezpečné vzdálenosti. Tím ale přicházíme o blízkost. 

Proto je nutné otevřít ta stará zranění, která v nás tvoří strach a dovolit si místo strachu cítit, co jsme prožili a najít v sobě mír a klid a také sílu. Sílu, kterou se dokážeme bránit, když by to bylo třeba a sílu znovu svoje rány zhojit, když bychom nějaké utržili.

Už si ale díky vědomí své síly můžeme dovolit být zranitelní, tzn. být otevření a dovolit druhým se přiblížit.

Růže uvolňuje smutek a bolest z opuštění či křivd, které jsme jako ženy prožily ve vztahu k nějakému muži. Když jsme byly zrazeny v situaci, kdy jsme byly křehké a zranitelné a svoji krásu a něžnost jsme obrnily hradbou z trnů.

Trny růže jsou jen domnělá ochrana. I my ženy se jen tváříme, že jsme silné, ale ve skutečnosti jsme křehké a zranitelné. Šípková růže nám pomáhá si toto uvědomit a dovolit si znovu vnímat svoji jemnou, ženskou duši.

Esence z růže je pro ženu, která chce spočinout v mužově náruči.

Tedy přestat spolu bojovat o to, kdo bude ve vztahu vést a uvolnit se do své ženské polarity.

Růže se svými květy zdobí, jako by šla na slavnost. Připomíná ženu, která si ozdobila své dlouhé vlasy květy růže a skrze své květové závoje velmi jemně a překrásně voní.

Okvětní lístky růže jsou sametově hebké na dotek a přitom pevné. Když je pohladíte, uvolní se krásná, růžová vůně. Přesně tohle si žena potřebuje dovolit - být hebká na dotek, krásná, vonět, a přitom být pevná a silná. Ne však v mužské energii, kterou krásně učí esence z dubu a i ta je někdy potřebná, ale v ženské energii, aby mohla být milovanou a milující ženou v partnerství. Stát se láskou.

To je něco tak nového a v naší současné společnosti tak málo známého, že to v nás ženách může vyvolat pocit zmatku, prázdnoty, kdy ani nevíme, čeho se vlastně chytit. Naše maminky to neuměly a my jsme se to neměly od koho učit. Dovolte si nevědět a neumět. Být ženou se prostě budeme učit. Postupně a po krůčcích a esence z růže nám v tom může pomáhat odkrýváním všeho, co nám v této cestě k vlastní přirozenosti brání.

Růže ve stínu slabě kvete a plodí. I žena potřebuje muže (slunce, mužskou energii), aby mohla plně rozkvést. 

Co může esence z růže přinést mužům?

Přístup k jejich zranitelnosti, prohloubení vnímavosti a přijetí ženy z hloubi duše, kdy už se ženského elementu a jeho emocionality mohou přestat bát.

Další informace:

Zkušenosti lidí s používáním esence z růže

Příběh vzniku esence z růže

Jak esenci užívat

Objem: 50 ml

Složení: voda, hruškový destilát, vibrační výtažek z růže. Alkohol je tu pro konzervaci.

Nejedná se o aromaterapii, ale o květovou esenci s výše uvedenými účinky. 

 
Ať Vám esence slouží k maximálnímu užitku jemně a v harmonii s Vaším nejvyšším dobrem.

Jak ještě podpořit účinky Slunečních esencí

Sluneční esence - jejich účinky a propojenost