Esence ze sedmikrásky chudobky

595 Kč / ks
Skladem
Sedmikráska je esencí pokory. Učí nás respektu, jak k druhým, tak k sobě. Nastavuje zdravou míru naší sebehodnoty. Tedy ani se neponižovat, ani nepovyšovat. Být sám sebou.

Učí přijmout a ocenit jangovou energii. Může tedy posloužit ženám, které necítí úctu k mužům a jejich kvalitám.

Kategorie: Sluneční esence

Sedmikráska je drobná, nenápadná kytička, které roste všude kolem a všichni ji známe. Je to něco samozřejmého, co jsme zvyklí vídat na každém kroku. Rozhodně to není žádná vzácnost. Přesto má jméno sedmikráska a k tomu přízvisko chudobka. Má v sobě dva opačné póly téže kvality současně - velké ocenění, i chudobu. 

Vlastnosti sedmikrásky: 

Sedmikráska roste z přízemní růžice měkkých lístků, které tvoří rozrůstající se porosty. Z této se zemí spjaté růžice vyhání pevné a tuhé stonky, které nesou krásnou, něžnou korunku květu. Některé květy jsou bílé a jiné mají růžové, někdy až skoro rudé okraje.
Je to rostlinka velmi houževnatá. Zůstává zelená i v zimě a květy vydrží mráz až -15 stupňů Celsia. Kvete od února až do listopadu.
 
Má velmi ráda sluníčko. Pro svůj růst si vybírá místa s dostatkem slunce a umí své květy za sluncem otáčet. Když slunce zapadne, květy zavře a otevírá je až ráno, když na ně znovu začne svítit sluníčko.
 
Roste v hojném množství a je tu pro všechny. V bylinkářství léčí všemožné neduhy, jako láska.  

Účinky esence ze sedmikrásky:

  • přináší další jinovou složku - pokoru. 
  • Nastavuje zdravou míru naší sebehodnoty. Lidem, kteří jsou povýšení, pomáhá přijmout více pokory. Naopak lidem, kteří se podceňují a mají pocit, že jsou opomíjení, dodává sebedůvěru. 
  • ukazuje, jak je užitečné přijímat nebo se nechat vést mužskou energií (Sluncem) a současně být pevně propojená s ženskou energií (Zemí).
  • podporuje v přijetí a ocenění jangu. Může tedy posloužit ženám, které mají vnitřní konflikt s přijetím muže a s respektem k jeho kvalitám. Ženám, které mají tendenci být hádavé, vzdorovité, konfliktní, trucovité nebo jen uvnitř sebe žehrají na muže. Pomůže jim z těchto dětských postojů vystoupit a přijmout více pokory.
  • uvolňuje potlačený vztek.
  • bereme-li druhé jako samozřejmost, učí nás vážit si toho, čeho se nám dostává.
  • ukazuje, jak se ocenit ve své obyčejnosti, čistotě, prostotě, bez toho, že bychom museli být výjimeční a podávat výjimečné výkony, abychom se vůbec mohli ocenit. Přestat se snažit být někým jiným, extra speciálním. Prostě jen být sám sebou. 

Další informace:

Zkušenosti lidí s používáním esence ze sedmikrásky

Příběh vzniku esence ze sedmikrásky

Jak esenci užívat

Objem: 50 ml

Složení: voda, hruškový destilát, vibrační výtažek ze sedmikrásky. Alkohol je tu pro konzervaci.

Nejedná se o aromaterapii, ale o květovou esenci s výše uvedenými účinky. 

 
Ať Vám esence slouží k maximálnímu užitku jemně a v harmonii s Vaším nejvyšším dobrem.

Jak ještě podpořit účinky Slunečních esencí

Sluneční esence - jejich účinky a propojenost